הלקוחות והשותפים שלנו

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו

ליעל ועופר היקרים,

ברצוננו להודות לכם על התכנון והביצוע של הטיול המשפחתי שלנו לסין. נסענו כל המשפחה לבייג'ינג , גווילין ועוד אתרים בדרך. אמנם מסלול תיירים מוכר ורגיל אך הפכנו אותו בעזרתך לטיול מאוד אישי מרתק ומיוחד. ראשית. המדריכות המקסימות המקומיות היו נפלאות, הן תיארו לנו והעבירו לנו את סין דרך העיניים הצעירות והרעננות שלהן. הן פתחו בפנינו צוהר להבנת המדינה המורכבת והמרתקת. 

הביקור האחרון בכפר השאיר.... 

תודה, משפחת לווינגר.

תודה,

תודה לכם יעל ועופר שהפכתם את החוויה המשפחתית שלנו למדהימה.

בזכות הידע והמקצועיות שלכם זכינו לטיול שהתאים בדיוק לצרכים

ולאופי של כולנו.

התאום והטיפול בכל נושא המלונות וההעברות הפך את הטיול לנוח

ונטול דאגות.

הנוכחות הסובלנית והקשובה שלכם הייתה נעימה לכולנו!

אז שוב תודה,

ממליצים ומשבחים איפה שרק אפשר..

משפחות אקוניס וחנני!!

יעל יקרה,

רוצים להודות לך על תכנון טיול נהדר, חוויתי וממלא את הלב.

היה לנו טיול מקסים שהצליח לשלב את כל מה שאנו מעדיפים ואוהבים והיה תפור בדיוק

למידותינו.

השילוב בין האכפתיות שלך, האנושיות, המקצועיות ושימת הלב לפרטים הקטנים כגדולים ראוי

להערכה.

נהנינו מאוד!

ממליצים בחום!

נגה ודרור

בייג'ינג

בייג'ינג בירתה של סין, ביתם של הקיסרים הקדומים, היא אחד המקומות הטובים ביותר לחוש את העוצמה התרבותית הסינית. החומה הגדולה, העיר האסורה וארמון הקיץ הם כולם יעדי חובה לטיול בסין וכולם בבייג'ינג. לחצו כאן לעוד מידע על בייג'ינג.

ליג'יאנג

העיירה העתיקה שממוקמת במחוז יונאן הינה בלי ספק אחת העיירות היפות במחוז. עם סמטאות צרות, אגמים והרים מושלגים מסביבה, ליג'יאנג היא יעד פופלארי למטיילים חובבי טבע. נקודת היציאה לערוץ דילוג הנמר ולשנגרילה- מאוד מומלץ להגיע לליג'יאינג.

יאנגשו

יאנגשו, הינו כפר קטן הממוקם כשעה וחצי נסיעה מעיר מחוז גוואנשי- גווילין. יאנגשו מספקת חוויה אותנטית של חיי הכפר בסין. העיר מוקפת בהרי קרסט אינסופיים ונהרות מדהימים ולכן הופכת בעיננו ליעד חובה כשמבקרים בסין. לחצו כאן לעוד מידע על גווילין ויאנגשו.

ג'יאוג'איגו

מתוך 13 עיירות המים הממוקמות סביב שנגחאי ז'ואז'ואנג היא בלי ספק המומלצת מבינהם. העיירות, בהם תעלות המים משמשות כדרכי התחבורה בדיוק כמו בונציה, נבנו במטרה להתחבר עם התעלה הגדולה של סין. חוויה אותנטית ומדהימה. על יד שנגחאי הסואנת.

יעדים מומלצים

שנגחאי

שנגחאי היא הלב הפועם הכלכלי של סין. העיר שהפכה בעשרים השנים האחרונות למנהטן של סין היא אולי אחד המקומות היחודיים בעולם לחזות בו את השילוב בין מערב למזרח. מהבאנד ועד לגני יו, שנגחאי היא עיר שלא מפסיקה להרשים. לחצו כאן לעוד מידע על שנגחאי.

צ'נגדו

בירת מחוז סיצ'ואן בדרום מערב סין, חבל ארץ האוכל החריף של סין. ביתם של הפנדות המפורסמות ונקודת היציאה לשמורות היפות בסין- ג'יאוז'איגו וחואנגשן ולהרים הקדושים לבודהיזם- אמיי שן ולהשן. העיר מוקפת הרים ומחוזות טבע יפיפיים.

All Rights reserved to MyWay to China L.T.D

צרו קשר

קיבלנו את הדירוג הגבוה ביותר באתר למטייל!

הקליקו על החץ לקרוא מה כתבו עלינו ->