איך חסכתי 1200 דולר על טיול לסין

February 27, 2018

הסיפור להלן הינו אמיתי לחלוטין והגיע אלינו מאחד הלקוחות שלנו שהשתמש בשירותינו בצורה מתוחכמת ביותר:)

 

החלטנו לשתף אתכם בסיפור של רפי ואיך הצליח לחסוך 600 דולר לאדם(1200 דולר לזוג) מעלות טיולו לסין.

 

רפי פנה אלינו במהלך שנת 2017 בנוגע לטיול בסין אותו תכנן לבצע בשנת 2018. לאחר שיחת היכרות נחמדה הצגנו לרפי את אפשרויות הטיול הפרטי האיכותי שלנו בסין אך בשל אי יכולתו לעמוד בתקציב הנדרש הוא נאלץ לסרב להצעה.

 

יש הרבה דרכים לטייל בסין, אבל אם טיילתם בדרך הנכונה זאת כנראה תהיה חוויה של פעם בחיים. צרו איתנו קשר להתחיל את המסע שלכם לסין- צרו קשר.

 

לכן הצענו לרפי את האפשרות להרכיב את הטיול בעצמו ולבחור בעצמו בין טיולים פרטיים לבין טיולי הצטרפות לקבוצה יומיים שיוצאים בערים הגדולות לאטרקציות המרכזיות. את בניית הטיול בעצמו רפי ערך באמצעות הפרוייקט החדש שהקמנו שמטרתו לאפשר לאנשים לבנות לעצמם את טיולם בסין- www.chinaclickgo.com

 

רפי החל לסגור לעצמו את העברות משדה התעופה, משם התקדם לבחירת הטיולים השונים- "החיסכון הגדול היה בבחירת טיולים קבוצתיים בערים הגדולות כגון הטיול לחומה הגדולה בבייג'ינג והטיול העירוני בשנגחאי" כך הצליח רפי להמנע מהעלות הגבוהה של טיול פרטי כשעלות ההדרכה והרכב יחולו רק עליו ועל זוגתו. השכרת מדריך בלבד אפשרה לרפי להמנע מלוז קבוע מראש.

בהמשך רפי השתמש בשירותי חברת My Way כדי לסגור את הטיסות והמלונות כדי להשלים את כל חבילת הטיול- "למרות שנאמר לי שוב ושוב שאין שום בעיה שאזמין את הטיסות והמלונות בעצמי,  הרגשתי בנוח כבר לסגור דרככם את המלונות והטיסות גם כן". כפי שאמרנו לרפי, כשאתם מרכיבים לעצמכם את הטיול והאטרקציות השונות אתם יכולים גם לבחור את המלונות והטיסות המתאימות לכם, אנחנו נשמח לייעץ והכי חשוב לזכור- סין היא מדינה בגודלה של אירופה, כשבוחרים מלונות חשוב להיות במרכז אחרת תמצאו את עצמכם נוסעים שעות הלוך וחזור למלונות שלכם.

אנו ממליצים לכל אלו אשר רוצים להזמין טיולים ולהרכיב את התוכנית שלהם לבדם לבדוק את- www.chinaclickgo.com 

 

יש הרבה דרכים לטייל בסין, אבל אם טיילתם בדרך הנכונה זאת כנראה תהיה חוויה של פעם בחיים. צרו איתנו קשר להתחיל את המסע שלכם לסין- צרו קשר.

 

Please reload

פוסטים מומלצים

קיץ בסין עם הילדים - טיול משפחתי שהילדים לא יפסיקו לדבר עליו!

April 26, 2019

1/10
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square

All Rights reserved to MyWay to China L.T.D

צרו קשר

קיבלנו את הדירוג הגבוה ביותר באתר למטייל!

הקליקו על החץ לקרוא מה כתבו עלינו ->