טיול שני בסין- בקרו במחוזות שלא הכרתם

November 21, 2017

אם עדיין אין לכם תוכניות לפסח הקרוב, אנו רוצים להמליץ לכם על חוויה של פעם בחיים - טיול שני בסין. לעיתים רחוקות אנו ממליצים למטיילים שלנו לטייל בטיול קבוצתי בסין משום שרוב הטיולים המאורגנים הינם באיכות נמוכה מאוד, כשחברות התיירות עושות כל מה שביכלתן לחסוך בהוצאות הטיול ולהגדיל את רווחן. עם זאת, בפסח הקרוב אנו נוציא טיול מיוחד למטיילים פעם שניה בסין. השקענו מאמצים רבים בבניית המסלול על מנת לתת לכם את החוויה האותנטית של סין אותה לא תחוו בשום טיול אחר.

 

לחצו כאן לקבלת הפרטים המלאים

 

דאלי העתיקה במחוז יונאן

 

אנחנו שמחים להזמין אתכם למסע אל עומקה של התרבות הסינית העתיקה לטיולכם השני בסין; הפעם לא נבקר בחומה הגדולה או באתרי ה"חובה" האחרים, אלא נצא לטיול חוצה חבלי ארץ מגוויז’ואו ועד יונאן, שם מסתתרים גם כמה מבני המיעוטים המיוחדים המעניינים והצבעוניים באסיה.

 

 

טרסות האורז- 1000 שנות מסורת

 

נכיר בין היתר את מיעוטי המיאו, יאו, דונג, טו ג’יה והז’ואנג. חלקם חיים בכפרי עץ מוקפים בטרסות אורז או נסתרים בהרים, ושומרים על אורך חיים מסורתי שכמעט ולא השתנה באלף השנים האחרונות. נזכה להצטרף לסדנאות ייצור נייר, טעימה מהיין והאורז המקומיים ובכלל חוויה אחרת ומיוחדת של סין, במיוחד למי שכבר היו וחוו את המקומות הקלאסיים שלה.

 

 המיעוטים במחוז יונאן- ליג'יאנג

 

זו היא הזדמנות נדירה להכיר את התרבות הסינית לעומק, בדרך ישירה ובלתי אמצעית. במהלך הטיול נבקר בבתי המקומיים ונלמד על אורחות חייהם, נתרגל טאי צ’י ונלמד על השפה הסינית, קליגרפיה, ריקמה מקומית ועוד. הטיול כולל הליכות נעימות בנופים המרהיבים של השמורות כמו גם באזורים הלא מתויירים בין השדות והכפרים השונים, אשר נעלמים מעינו של התייר הממוצע ומספקות חוויות תמונות יוצאות דופן.

 

 

מחוז ג'ויז'ואו הבתולי- סין שעצרה בזמן

 

תאריכי הטיול הינם ה22 למרץ ועד ה4 לאפריל 2018, הכוללים גם את הטיסות מהארץ. לחצו כאן כדי ליצור קשר לקבלת המסלול המלא!

 

רוצים להמליץ על הטיול למישהו אחר? שלחו להם את המאמר הזה. נשמח להכיר מטיילים חדשים!

 

 

 

Please reload

פוסטים מומלצים

קיץ בסין עם הילדים - טיול משפחתי שהילדים לא יפסיקו לדבר עליו!

April 26, 2019

1/10
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square

All Rights reserved to MyWay to China L.T.D

צרו קשר

קיבלנו את הדירוג הגבוה ביותר באתר למטייל!

הקליקו על החץ לקרוא מה כתבו עלינו ->